OPEN
scoial icon   scoial icon  

Karnisze Elektryczne

Karnisze elektryczne to najwyższy standard osłon wewnętrznych w dyskretny i elegancki sposób łączą funkcjonalność i nowoczesność z klasyką i szykiem osłon firanowo-zasłonowych. Idealnie współpracują z inteligentnym sterowaniem domu.

Takie połączenie stwarza komfortowe warunki, funkcjonalność i wygodę na miarę XXI wieku. W naszej ofercie znajdą Państwo 3 typy karniszy elektrycznych, różnią się od siebie stopniem zaawansowania jak również rozwiązaniami technicznymi łącznie dając szeroki wachlarz możliwości technologicznych.

System Motor

Track System Motor Track jest najtańszym z profesjonalnych dostępnych na rynku Polskim systemów karniszy elektrycznych. Jest to także jedyny system dostępny z zasilaniem 230 V co idealnie wpisuje się w rosnącą modę na automatykę domowa i inteligentne domy.

System Glystro

System Glystro jest systemem konkurencyjnym dla systemu G-rail. Podobnie jak on posiada kilka rodzajów napędów, z których każdy różni się parametrami oraz zakresem zastosowań i nadaje się do integracji z systemem automatyki domowej.

System G-rail

System G-rail jest najbardziej zaawansowanym z pośród elektrycznych systemów karniszowych. Zasłony poruszają się bezszelestnie,praktycznie nie słyszymy napędzającego szynę silnika. Szyna może być wyposażona w jeden z trzech napędów, z których każdy różni się parametrami oraz zakresem zastosowań.

Wszystkie napędy posiadają możliwość sterowania drogą radiową, podczerwienią lub przełącznikiem. Ponadto napędy przystosowane są do sterowania za pomocą komputera osobistego i bardzo łatwo dają się zaadoptować do systemów inteligentnych domów. Szynę można giąć w płaszczyźnie poziomej (minimalny promień gięcia to 20cm). System G-rail może służyć również jako napęd do żaluzji panelowych. Wszystkie napędy posiadają prosty 24 godzinny timer.