OPEN
scoial icon   scoial icon  

Rolety Rzymskie

Rolety rzymskie doskonale prezentują się we wszelkiego typu aranżacjach nowoczesnych, klasycznych i stylowych. Można je uszyć z każdej tkaniny. Różnorodność systemów sterujących z pewnością zaspokoi oczekiwania Klientów.

Rolety rzymskie stanowią efektowną dekorację wnętrz tak nowoczesnych jak i klasycznych. Można je uszyć praktycznie z każdej tkaniny zasłonowej. Mogą więc pogodzić gusta zwolenników tradycyjnych zasłon i zwolenników rolet. Roleta rzymska wykonana z tiulu może stanowić ciekawe uzupełnienie zasłon. Inną niezwykle ważną zaletą jest możliwość prania tkanin. 

System Łańcuszkowy 

Najpopularniejszy system na rynku. Dzięki solidnej konstrukcji szyny oraz możliwości doboru przekładni mechanizmu łańcuszkowego obsługuje on większość gabarytów. Dostępny w dwóch wariantach szyny: standard i open. Szyna open ułatwia demontaż tkaniny np. w celu uprania. 

System Sznurkowy 

Najprostsze i najtańsze rozwiązanie dostępne na rynku. Przeznaczone do rolet małych i średnich. Dostępna opcja mini do montażu ramowego.

System Silent Spring

System zbudowany na bazie roletowego systemu Silent Spring z funkcją samoczynnego podnoszenia rolety z prędkością kontrolowaną przez cichy olejowy hamulec. System bardzo łatwy w montażu dzięki specjalnemu profilowi nośnemu. 

System Elektryczny (24 VDC) 

System zbudowany na bazie szyny do systemu łańcuszkowego zasilany napędami Somfy. 

System R-Max (230 VAC) 

Specjalny system przeznaczony do rolet wielkogabarytowych. Zasilany napędem 230 VAC firmy Elero. Podnoszenie tkaniny odbywa się za pomocą tasiemki a nie sznurka jak w pozostałych systemach.

powrot  pobierz  zapytaj