OPEN
scoial icon   scoial icon  

Shutters Shutters

SHUTTERS NAJWYŻSZY STANDARD WNĘTRZ

SHUTTERS to wewnętrzne okiennice drewniane wykonane z pięciu różnych rodzajów drewna, składające się z jednego lub większej liczby paneli. Jeden panel stanowi ramę, w której zamontowane są poziomo tzw. lamele, czyli konstrukcje wąskich i długich deseczek ustawionych do siebie pod kątem, dzięki czemu przypominają drewniane żaluzje.

SHUTTERS mogą być rozwierane, składane bądź przesuwane. Regulowany kąt nachylenia lameli pozwala na kontrolę wpuszczanego światła.

DLACZEGO OKIENNICE?

Okiennice wewnętrzne to innowacyjne produkty osłonowe mające długoletnie zastosowanie, ponieważ są niewiarygodnie funkcjonalne, wpływają pozytywnie na stylistykę wnętrz i stanowią o najwyższym guście wyposażenia. Okiennice z regulowanymi lamelami jak żadne inne dają poczucie prywatności, zapewniają odpowiednią wentylację i niepowtarzalną grę światłem w pomieszczeniach mieszkalnych i użyteczności publicznej.

DLACZEGO NASZE OKIENNICE?

Nasze „po prostu lepsze” okiennice mają wyjątkowy nowy styl, który zintegruje się zarówno z nowoczesnymi jak i tradycyjnymi wnętrzami. Produkowane wyjątkowo solidnie, zabezpieczane są materiałami wykończeniowymi odpornymi na działanie promieni słonecznych.