OPEN
scoial icon   scoial icon  

Zasłony Firany

Firany i zasłony cieszą się niesłabnącą popularnością od wielu lat, nadając wnętrzom niepowtarzalny klimat. Zdobią zarówno mieszkania prywatne, jak i biura, firmy czy restauracje. Nasza bogata kolekcja tkanin markowych i renomowanych firm, zarówno polskich, jak i zagranicznych, spełni najbardziej wygórowane oczekiwania.

Zapewniamy profesjonalne porady dotyczące doboru firan i zasłon zarówno pod względem kolorystyki, gatunku, rodzaju materiału, jak również pod kątem odpowiedniego dopasowania do konkretnego wystroju wnętrza. Postaramy się dobrać firany, zasłony i karnisze komponujące się z określoną kolorystyką i stylem. W zależności od potrzeb klienta firany i zasłony mogą być lekkie i przewiewne, bądź ciężkie i majestatyczne.

Nasza oferta zainteresuje zarówno zwolenników klasycznej stylistyki, jak i nowoczesnych wzorów. Firany i zasłony urzekają różnorodnością barw, faktur i wzorów. Wybierając materiał, z którego mają być wykonane zasłony, należy wziąć pod uwagę przede wszystkim funkcję, jaką mają pełnić i efekt, jaki chcemy uzyskać. Lekkie tkaniny, które nie zatrzymują światła, jak tafta, organza czy jedwab mogą służyć do dekoracji okna lub jego częściowego przysłonięcia.

Do sypialni możemy zakupić zasłony grubsze ( z pluszu czy weluru), które nie przepuszczają światła. Szeroka gama tkanin i materiałów w połączeniu z różnymi kolorami oraz ozdobnymi wykończeniami daje nieograniczone możliwości projektowania. Oprócz bogatego wyboru tkanin na firany i zasłony posiadamy także tkaniny obiciowe na inne elementy dekoracji wnętrza np. poduszki, narzuty, pokrowce, serwety itp.

Nasi pracownicy kompleksowo przeprowadzają aranżację okien- od wizyty w domu klienta, poprzez wykonanie projektów i wstępnej wyceny, po profesjonalne szycie i zawieszenie. Spełniamy najwyższe standardy i podążamy za najnowszymi trendami w dziedzinie upiększania okien.